Apie mus


UAB MONTUOTOJAS ištakos siekia 1959 m., kuomet reorganizavus Rusijos ir Latvijos specialiųjų montavimo darbų filialus, Lietuvos statybos ministerija įsteigė montavimo valdybą „Prammontaž“, kuri vėliau pervadinama į Technologinių įrenginių ir metalo konstrukcijų montavimo trestą su penkiomis specializuotomis montavimo valdybomis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Po Sovietų sąjungos griūties valstybinė įmonė privatizuota ir įregistruota kaip AB Montuotojas.

Šiuo metu bendrovės sudėtyje esantys keturi filialai su gamybinėmis ir montavimo aikštelėmis išsidėstę visoje Lietuvoje, t. y. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose bei Marijampolėje.

Per daugiau kaip 50 gyvavimo metų bendrovės veiklos kryptis išliko ta pati, t. y. pramoninė statyba, specialieji montavimo darbai, technologinių įrengimų, vamzdynų, rezervuarų, slėginių indų, plieninių konstrukcijų gamyba ir montavimas. Bendrovė įvykdė daugelį itin svarbių ir sudėtingų projektų Lietuvos energetikos ir pramonės įmonėse: Būtingės naftos terminalas, AB Lietuvos energija, AB Mažeikių nafta, AB Klaipėdos nafta, AB Lifosa, AB Achema, AB Akmenės cementas bei kituose stambiuose Baltijos jūros regiono objektuose.

UAB MONTUOTOJAS istoriniai darbo rezultatai Vilniuje – Vingio parko vasaros estrada, Televizijos bokšto apžvalgos rato konstrukcija ir pasukimo įrenginiai, Operos ir baleto teatro plieninės konstrukcijos bei scenos valdymo mechanizmai.

UAB MONTUOTOJAS ilgalaikės sėkmės formulė susideda iš šių vertybių – sąžiningumas, atsakingumas, profesionalumas bei kokybiškas darbas.